Ośrodek sportowy dla dzieci

407 0

W tym roku postanowiliśmy pozwolić naszym dzieciom po raz pierwszy wybrać się na wakacje bez naszej opieki. Musimy przyznać, że nie była to najłatwiejsza decyzja, ale na pewno trafna, ponieważ wiemy, że nasze dziecko dorasta i potrzebuje coraz częściej towarzystwa swoich znajomych i przyjaciół. Nie może wciąż przebywać pod naszą opieką. Dlatego wysyłamy je na obóz sportowy, gdzie będą mogły odpocząć, wyszaleć się i potrenować, co na pewno im się spodoba. Wybraliśmy dobry ośrodek sportowy, gdzie trener jest wymagający, ale jednocześnie zna się na dzieciach, więc sądzimy, że nie ma czego się obawiać. Poza tym opiekun na kolonie to jeden z rodziców, więc w ogóle wszystko mamy pod kontrolą.

Atrakcje Beskidu Wyspowego. Luboń Wielki

Mamy nadzieję, że po przyjeździe usłyszymy, że zawiązała się nowa drużyna sportowa, która będzie razem ćwiczyć i zdobywać kolejne osiągnięcia. Czasami może przegrają, ale na pewno będą się starać walczyć razem i bez przerwy.
Jednak zanim nastąpi ten dzień, najpierw musimy zmierzyć się z trudniejszym wyzwaniem i postanowić, co wziąć na obóz sportowy. Przecież nie możemy niczego zapomnieć, by nasze dziecko miała skompletowany bagaż na podróż.